SUPER VIP
320 x 50
230.00 ₾
- 23120 m
price p/m2
1.92 ₾
Title
ქირავდება დღიურად 3 ოთახიანი აგარაკი ბაკურიანში
Reference Number
9343576
Phone
Posted
May 21, 2026
City/Region
Borjomi
District / Village
Bakuriani
Street
Agmashenebeli st.
Description
ქირავდება ახალ აშენებული კოტეჯი ბაკურიანის ცენტრში.
ტელ-514222225
ტელ-514222225
Status
New building
Area
120 m
Bathrooms
3
Number of Floors
2
Condition
Newly Renovated
Balcony / Terrace
11
Zoom
- 204 Views