View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
260,000.00 $
- 1177.2 m
price p/m2
3,367.88 $
Title
სახლი ეზოთი
Reference Number
1564010
Phone
Cadastral code
01.20.01.053.056; და 055
Posted
May 19, 2026
City/Region
Suburbs of Tbilisi
District / Village
Tskneti
Description
იყიდება ეზოიანი კეთილმოწობილი სახლი წყნეთში ერეკლე II ქუჩა 3ა - 77.2 კვ.მ ფართით, ჭერის სიმაღლე 2.7მ., 2 ოთახი: 1 საძინებელი, სტუდიოს ტიპის მისაღები სამზარეულოს კუთხით, ფართო გადახურული აივანი, სარდაფი, კომფორტული სანკვანძი, ცენტრალური გათბობა, მწვანე ეზო 607 კვ.მ, ეზოში 2 მანქანის სადგომი, პულტიანი კარებით. . საკუთრივ ეზო 607კვ. მეტრი + სახლი 77.2 კვ. მ. მთლიანად 684.2 კვ.მ. სახლი არის town house-ის ტიპის (ანუ ერთმანეთთან მიჯრით მდგომი ორი სახლი) და აქვს ერთი საერთო კედელი მეზობელთან. ორივე მფლობელს აქვს იზოლირებული შესასველელი როგორც ეზოებში ასევე სახლებშიც. ეზოების მიწის ფართები გამიჯნულია, გამოყოფილია კაპიტალური ღობით და აქვს ცალკე საკადასტრო კოდები. გასაყიდი უძრავი ქონების საკადასტრო კოდებია ეზოსი N 01.20.01.053.056, ბინის 01.20.01.053.055. გაფართოების მსურველთათვის გაფართოება შეიძლება ქვედა ეზოს ხარჯზე.
Status
Old building
Area
77.2 m
Yard Area
607 m
Rooms
2 Room
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Kitchen Type
Studio
Ceiling height
2.70
Number of Floors
1
Condition
Newly Renovated
Yes
- 23 Views