View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
50,000.00 $
- 21313 m
price p/m2
159.74 $
Title
იყიდება სახლი რუისპირში
Reference Number
1497985
Phone
Cadastral code
53.11.35.020
Posted
May 19, 2026
City/Region
Telavi
District / Village
Ruispiri
Description
იყიდება სახლი სოფელ რუისპირში.
სახლი მდებარეობს სოფლის უკიდურეს განაპირას, არის მშვიდი გარემო და შესანიშნავი ხედები.
არის კაპიტალური შენობა მაგრამ სარემონტო.
ეზო შემოღობილია ბეტონის ფილებით.
არის ყველა კომუნიკაცია.
ეზოს ფართი 1500 კვ.მ.
შენობის ფართი 313 კვ.მ
საკადასტრო კოდი 53.11.35.020
შესაძლებელია გაცვლა სახლზე თელავში. პირდაპირ, ჩემი მხრიდან ან თქვენი მხრიდან თანხის დამატებით.
არის კაპიტალური შენობა მაგრამ სარემონტო.
ეზო შემოღობილია ბეტონის ფილებით.
არის ყველა კომუნიკაცია.
ეზოს ფართი 1500 კვ.მ.
შენობის ფართი 313 კვ.მ
საკადასტრო კოდი 53.11.35.020
Status
Old building
Area
313 m
Yard Area
1500 m
Rooms
8 Room
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Kitchen Type
Isolated
Number of Floors
3
Condition
Old Renovation
Zoom
- 28 Views